Ми допомагаємо заробляти більше!
 Головна
 Загально
 Реклама
 Послуги, прайси,
 Online-медіаплан
 Аудіо- і відео-продакшн
 Комплексні рішення в рекламі
 Про нас
 Історія компанії, Наша команда
 Новини
 Новини компанії, Львівські новини
 Портфоліо
 Наші проекти
 Контакти
 Для зв'язку

[20 червня 2008]
Система вступу до ВУЗів стане прозорішою.


[20 червня 2008]
Львівське пиво збере однокласників.


[20 червня 2008]
Левандівський міст в аварійному стані.


[19 червня 2008]
Україна може втратити Євро.


Історія компанії

У 1993 році ми стали одним з перших творчих колективів, який, співпрацюючи з «Музичною біржею» (Євген Рибчинський), створював першу в Україні професійну аудіорекламу: Pepsi, Майямі Блюз, Biolife, Інтербанк, UMC. І одразу студія здобула репутацію лідера з виготовлення найскладнішої авторської аудіопродукції.

Студію «Люксен» було створено 1994 року у місті Львові – спільно з однією із львівських радіостанцій для професійного виготовлення реклами. З 1996 року вона функціонує як самостійна структура.
Ви добре знаєте нашу аудіопродукцію:

Ці роботи звучать на всіх державних та комерційних телерадіоканалах (у тому числі далеко за межами країни) і відповідають вимогам щодо якості виготовлення та виконання реклам всесвітньовідомих фірм та компаній. Ми працюємо на українському, російському та європейському ринках.

Продукція студії стимулювала зростання загального рівня української аудіореклами. Ми сприяли розвитку національної реклами як виду мистецтва, неодноразово перемагаючи у різноманітних конкурсах, отримавши чимало нагород та Гран-Прі за кращу аудіорекламу. Щороку ми виставляємо свої аудіо та відеороботи на конкурсах України та за кордоном.

Рекламна кампанія, проведена «Студією ЛЮКСЕН», гарантує досягнення найбільшої кількості осіб як назагал так і в групах цільової аудиторії у порівнянні з кампаніями, запланованими з таким же бюджетом в інших медіа-холдингах Львова. Продаж рекламного часу є дуже еластичним. Крім реклами у блоках, ЛЮКСЕН пропонує різноманітні нестандартні акції. Імідж своєї марки клієнт може будувати, спонсоруючи програми в ефірі, а також проводячи чудово організовані неефірні акції, концерти зірок естради або конкурси з цінними нагородами.

Студія ЛЮКСЕН співпрацює з іншими радіостанціями, друкованими виданнями та телеканалами, що дозволяє організувати рекламну кампанію, налаштовану на індивідуальні потреби клієнта.

Команда професіоналів порадить і розпланує високоефективну рекламну кампанію на радіо і не тільки, використовуючи найновіші досягнення у технологіях планування, допоможе зробити пакет медіаносіїв для того, щоб інвестований рекламний бюджет приніс відчутний ефект. Запрошуємо до співпраці! Серйозним партнерам – серйозні знижки! Мета медіапланування – максимум ефективності для замовника! Творчий підхід до рекламигарантований!